Embed

Düğün Fotoğrafları

En çok hayalini kurduğunuz, Yaşayacağınız o mutlu anlarınızı ömür boyu saklayacağınız ANILARA dönüştürelim... Yıllar sonra da olsa muhteşem karelerle tekrar yaşayın…

Düğün fotoğrafçılığı neden önemlidir?

İnsan yaşamı boyunca seveceği, mutlu olacağı birini arar durur. Bulduğunda ise hayatının en güzel teklifini alır ve ömür boyu mutlu olmak için söz verir. İşte bu sözle o tatlı koşturmaca başlar. Hayaller kurulur. Hayaller üzerine yapılması gerekenler gerçekleştirilir. Sonunda büyük gün gelir ve düğün günü heyecanı yaşanır. Yaşamınız boyunca hatırlayacağınız, çocuklarınıza anlatacağınız o günü, biz sıra dışı görsellerle kalıcı hale getirir, ölümsüzleştiririz. Anlarınız, anılara dönüşür.

Hayatınız boyunca tekrarı mümkün olmayan bu günü, profesyonel kişilere teslim ederseniz risk almamış olursunuz.

Yıllar boyu alışılagelmiş sıkıcı stüdyo ortamından sizleri çıkarıyor ve dilediğiniz mekanda sıkılmadan, hatta eğlenerek fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Çekimlerimiz her bütçeye uygun farklı seçenekler içermektedir. düğün paketleri ve içerikleri için lütfen detaylı bilgi alınız.

 1. DÜĞÜN FOTOĞRAFI ÇEKİM PROSEDÜRÜ
 2. Çiftimiz ile en az 15 gün önce bir araya gelinerek, tanışılır. Yapılacak karşılıklı görüşme ile istenilen konsept öğrenilir. Belirlenen konsept doğrultusunda, çekim mekanı belirlenir. Günün planı yapılır. Ortak dil geliştirilir. Gelişecek bu ortak dil, çiftin en heyecanlı olduğu günde onları rahatlatacak ve çekimlerin doğallığını sağlayacaktır.
 3. Düğün çekimlerinde üç tip çekim yapılmaktadır.
 4. Karşılıklı belirlenecek mekanda yaklaşık 1,5-2 saat süren eğlenceli dış çekimler ve düğün hikayesi çekimleri.
 5. Düğün hikayesi çekimlerinde düğün günü evde ki heyecandan başlayan, evden çıkış, kuaför, gelin ve damadın hazırlığı, tüm detaylar çekilir. Önceden belirlenen mekanda dış çekimler gerçekleştirilir.
 6. Düğün hikayesi çekimlerinde düğün günü evde ki heyecandan başlayan, evden çıkış, kuaför, gelin ve damadın hazırlığı, tüm detaylar çekilir. Önceden belirlenen mekanda dış çekimler gerçekleştirilir. Nikah ya da düğün organizasyonun gerçekleşeceği mekana gidilerek çekimlere devam edilir. Nikah ya da düğün anı, konuklar, takı merasimi, pasta kesimi,  eğlence, gece sonunda aile fotoğraf çekimleri ile tamamlanır. Arzu edildiği takdirde, konuklara günün anısı olarak, fotoğraflar anında basılarak, satışa sunulur.

c.Nişan ve kına gecesinde isteğe uygun çekimler yapılmaktadır.

d.Yapılan çekimler için istenildiği takdirde, albüm çalışması yapılır.

e.İstenildiği takdirde fotoğraflardan görsel materyaller sağlanır. ( Saat baskı, poster, yastık baskı, puzzle vb.)

 1. ÖNEMLİ NOTLAR:
 2. Paket fiyatlarının üzerine sizden hiçbir ekstra ücret talep edilmez (yol, taksi, otopark, kurye, gece farkı gibi)
 3.  Albümünüz için fotoğraflarınızı siz seçersiniz. Seçtiğiniz fotoğraflara gereken ışık, renk, rotuş düzeltmeleri uygulandıktan sonra albümünüz hazırlanır ve 15-20 gün içerisinde size teslim edilir.
 4. Albümünüzdeki baskı fotoğrafların renkli veya siyah-beyaz olması sizin tercihiniz olacaktır. Bu hizmet için ayrıca fiyat farkı uygulanmayacaktır.
 5. Karar vermeniz halinde düğünden 1 ay önce çekimi kesinleştirmeniz gerekmektedir.
 6. İstanbul dışı çekimlerde yol ücreti alınır.
 7. Gelinimizin kendisini rahat hissetmesi için düğün fotoğrafçımız bayandır.

 

Fotoğrafların Tüm Hakları tarafıma aittir , izinsiz paylaşılması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Hakları Kanunu ' na göre Suçtur ...

Çok uygun fiyatlarla, Nişan, Kına gecesi, Düğün gibi özel günlerde alışılmışın dışında dış çekimler, tasarım ve baskı hizmeti

En mutlu anlarınız profesyonel çekimlerle en güzel anılara dönüştürülür

Foto Tabbana

www.fototabbana.com

tabbanafoto@gmail.com

0533 618 35 92

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !